Jurga Kuliešienė

Psichoterapijos konsultantė

Registracija
Jurga Kuliesiene

Specifinės sritys, kuriose kaupiu psichoterapinę patirtį – nerimas, depresija, tarpusavio santykiai ir įvairius gyvenimo įvykiai,
apverčiantys gyvenimą aukštyn kojom (skyrybos, mirtis, vaiko gimimas, emigracija, sugrįžimas ir pan.).

Jurga Kuliešienė

Registracija

Miestas:

Vilnius

Psichoterapinė (darbo) kryptis:

Geštalto terapija

Darbo būdai:

Gyvos konsultacijos bei nuotolinės konsultacijos

Kalbos:

Lietuvių, anglų, rusų

Konsultavimo patirtis:

Iki 5 metų

Darbo sritys:

nerimas
depresija
nemiga
santykių problemos
šeimos santykiai, krizės

Konsultacijos įkainis:

65 eur

Amžiaus grupės, su kuriomis dirbama:

11 – 18 m.
19 – 25 m.
26 – 35 m.
36 – 50 m.
51 m. ir daugiau

LGBT tolerantiškas:

Taip

Tolerantiškas religiniams skirtumams:

Taip

Apie save:

Patiriate nerimą, ar tiesiog esate atsargus(-i)? Visi kiti žino kaip gyventi, tik jums vis nesiseka? Sudėtinga užmiršti buvusius santykius? Norisi tęsti esamus santykius, bet pavargote ir nebežinote kaip? Išgyvenate įvykius, kurie pakeitė jūsų gyvenimą, turite džiaugtis, bet nesidžiaugiate? Arba atvirkščiai – skauda taip, kad susiimate ir varote iš visų jėgų tik į priekį, o judėjimo nulis – tik kančia?

Visas šias situacijos, galėsime kartu tyrinėti, jei pasirinksite susitikti su manimi – Jurga Kuliešiene, geštalto psichoterapijos konsultante, Kauno Geštalto studijų centro absolvente (2020), Lietuvos geštalto asociacijos nare (2018). Nuo 2019 metų konsultuoju individualiai, poras bei vedu psichoterapines grupes. Šiuo metu užbaiginėju savo individualius geštaltus ir prie savo 1995 metų fizikos magistro diplomo, studijuoju psichologiją Vilniaus universitete.

Specifinės sritys, kuriose kaupiu psichoterapinę patirtį – nerimas, depresija, tarpusavio santykiai ir įvairūs gyvenimo įvykiai, apverčiantys gyvenimą aukštyn kojom (skyrybos, mirtis, vaiko gimimas, emigracija, sugrįžimas ir pan.).

Registracija